Van schets tot ets, tentoonstelling nu in Edams Museum.
“Song Of The Universe”
Het werk van Gea Karhof is herkenbaar en trekt inmiddels omvangrijk publiek. Om een indruk te krijgen van de totstandkoming van de etsen van Gea Karhof, wordt tijdens de tentoonstelling de film ‘Van schets tot ets’ getoond. Deze film is te zien in de burgemeesterskamer.
De tentoonstelling is te zien vanaf 31 maart t/m 7 juli 2024.
Bekijk de website van het Edams Museum voor de actuele openingstijden.
Gea Karhof (Wieringen, 1945)
Handgekleurde ets.
Gesigneerd, geannoteerd en gedateerd.
Preegdruk (reliëf) op handgeschept papier.
Lijst: 53x68 cm.
Werk: 16x31 cm.
Gea Karhof is een grafisch kunstenaar die met behulp van de oude techniek van etsen een wereld visualiseert waarin op één prent vele culturen samengaan. Zo grijpt ze terug naar symbolen van oude culturen, die ze op haar vele reizen heeft bezocht, en combineert deze met twintigste-eeuwse iconen.
I.v.m. reflectie van het glas is het moeilijk te fotograferen.