Gena - Skyline - Verkocht

Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!

Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!
  • Gena (1982)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2017
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig - direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 100 x 120  cm, 3D

Verzendkosten Nederland, Belgie = €45,-

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo ov, Nederland

Gena (1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  GNart
Lid sinds 2017
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
120 cm
100 cm