Gena - Skyline - Verkocht

Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!
Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!Gena - Skyline kopen? Bied vanaf 200!
  • Gena (1982)
Jaartal2017
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig - direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 100 x 120  cm, 3D

Verzendkosten Nederland, Belgie = €45,-

Gena (1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  GNart
FA. (8 )

Lid sinds 2017
153 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
120 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-07-2020 om 18:26
Eindtijd:29-12-2020 om 17:38
JohanP
29 dec. / 17:29
€ 200