Gennadi Bernadsky - Geen titel - Verkocht

Gennadi Bernadsky - Geen titel kopen? Bied vanaf 224!
Gennadi Bernadsky - Geen titel kopen? Bied vanaf 224!Gennadi Bernadsky - Geen titel kopen? Bied vanaf 224!Gennadi Bernadsky - Geen titel kopen? Bied vanaf 224!
  • Gennadi Bernadsky (1956)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 71 cm (h x b)
Lijst68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zonnig stilleven gesigneerd in cyrillisch schrift
Gratis verzending geldt alleen binnen Nederland met uitzondering van de voormalige koloniën

Alles in perfecte staat (zie foto's)

Gennadi Bernadsky (1956)

Oekraïens Oekraïens

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (12)

163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
88 cm
68 cm
71 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 257,60 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-11-2020 om 16:55
Eindtijd:31-01-2021 om 16:33
merelamsterdam
31 jan. / 16:17
€ 224