George Chevalier - voor Baccarat Panter - Verkocht

George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • George Chevalier (1894-1987)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen10.5 cm x 15 cm x 6 cm (h x b x d)
Gewicht1029 gram
GemerktOngemerkt
In Helder kristal (het lukt niet zo goed dat zo op de foto te krijgen) met kubistische vormen is het dier prachtig neergezet
Baccarat kristal Frankrijk

Voor 1935 werd het werk van George Chevalier bij Baccarat niet gemerkt

George Chevalier (1894-1987)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
15
10.5
6
Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2020 om 20:38
Eindtijd:13-12-2020 om 22:52
Jovabo2
13 dec. / 22:47
€ 99