George Chevalier - voor Baccarat Panter - Verkocht

George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!
Glas / Keramiek

George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!George Chevalier - voor Baccarat Panter kopen? Bied vanaf 99!
  • George Chevalier (1894-1987)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen10.5 x 15 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht1029 gram
GemerktOngemerkt
In Helder kristal (het lukt niet zo goed dat zo op de foto te krijgen) met kubistische vormen is het dier prachtig neergezet
Baccarat kristal Frankrijk
Voor 1935 werd het werk van George Chevalier bij Baccarat niet gemerkt
Binnen Nederland € 11,50

George Chevalier (1894-1987)

Frans Frans

Geplaatst door  Ami
319 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
15
10.5
6