Fraaie ets met veel bedrijvigheid aan rivieroever bij Rouen.Voorstelling is naar een schilderij van Hubert Robert. Potlood gesigneerd rechtsonder.Beeldmaat 35x47 cm. Bladmaat 48x61 cm. Losbladig.Het British Museum heeft een exemplaar van deze ets in bezit.George Henri Manesse werd geboren te Rouen in 1854 en overleed te Parijs in 1940.
Verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,50 euro.België en Frankrijk 25,00 euro. Verder op aanvraag.
Goed
Scheurtje in de marge rechts boven.
koeriersdienst