George Struikelblok - Zonder titel - Verkocht

George Struikelblok - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!

George Struikelblok - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!George Struikelblok - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!George Struikelblok - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!George Struikelblok - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!George Struikelblok - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!George Struikelblok - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!George Struikelblok - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
  • George Struikelblok (1973)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen74 x 65 cm (h x b)
Incl. lijst74 x 65 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Ik heb dit werk ooit direct van George op zijn erf gekocht. Hij had het toen met balpen gesigneerd maar dat ik helaas weggevaagd. Het werk is doek gespannen op typisch Suriname hardhout. Dit is een van zijn vroegere werken welke niet meer verkrijgbaar zijn.
Origineel in kunstenaars lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Katwijk, Nederland

George Struikelblok (1973)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marc72
Lid sinds 2021
0 verkochte items
65 cm
74 cm
65 cm
74 cm

ObjectlocatieKatwijk,  Nederland
Starttijd4-4-2021 om 14:53
Eindtijd11-4-2021 om 21:32