Georges Item - Flamingo II , 1958 - Verkocht

Georges Item - Flamingo II , 1958 kopen? Bied vanaf 5!
Grafiek (handgesigneerd)

Georges Item - Flamingo II , 1958 kopen? Bied vanaf 5!Georges Item - Flamingo II , 1958 kopen? Bied vanaf 5!Georges Item - Flamingo II , 1958 kopen? Bied vanaf 5!Georges Item - Flamingo II , 1958 kopen? Bied vanaf 5!Georges Item - Flamingo II , 1958 kopen? Bied vanaf 5!Georges Item - Flamingo II , 1958 kopen? Bied vanaf 5!Georges Item - Flamingo II , 1958 kopen? Bied vanaf 5!Georges Item - Flamingo II , 1958 kopen? Bied vanaf 5!
  • Georges Item (1927-1990)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1957
Techniek Litho
Drager Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Geweldige en vroege litho van de Zwitserse kunstenaar Georges Item (1927-1990).

Handgesigneerd door de kunstenaar op de voorkant en op de achterkant staat de naam, titel en datum van het kunstwerk geschreven.
Sterke abstracte compositie met kleuren.

Het werk is in redelijk goede staat, met sporen van opslag. Zie de foto's voor meer informatie.
Nooit ingelijst, met lichte opbergsporen

Georges Item (1927-1990)

Belgisch BelgischZwitsers Zwitsers

Geplaatst door  H033
Lid sinds 2020
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
39 cm
50 cm