Gerard Bijnens - zonder titel - Verkocht

Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Gerard Bijnens (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C. 4/10
Serie van 4: rood, groen, geel en blauw.

Gerard Bijnens (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1064 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
33 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:04-11-2018 om 15:48
Eindtijd:10-11-2018 om 21:34
rogerdereere
10 nov. / 20:15
€ 25