Gerard Boersma - Please, please, please! (Vrouw kijkend naar schilderij van Christopher Wool) - Verkocht

Gerard Boersma - Please, please, please! (Vrouw kijkend naar schilderij van Christopher Wool) kopen? Bied vanaf 75!

Gerard Boersma - Please, please, please! (Vrouw kijkend naar schilderij van Christopher Wool) kopen? Bied vanaf 75!Gerard Boersma - Please, please, please! (Vrouw kijkend naar schilderij van Christopher Wool) kopen? Bied vanaf 75!Gerard Boersma - Please, please, please! (Vrouw kijkend naar schilderij van Christopher Wool) kopen? Bied vanaf 75!Gerard Boersma - Please, please, please! (Vrouw kijkend naar schilderij van Christopher Wool) kopen? Bied vanaf 75!Gerard Boersma - Please, please, please! (Vrouw kijkend naar schilderij van Christopher Wool) kopen? Bied vanaf 75!
  • Gerard Boersma (1976)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2021
DragerPaneel
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard Boersma staat bekend om zijn schilderijen van mensen die naar bekende schilderijen kijken in musea. Dit werk van 25 x 20,5 cm toont een vrouw kijkend naar een schilderij van Christopher Wool. Het werk dateert uit 2021 en is gemaakt met acryl op mdf. Gesigneerd op achterkant. Het schilderij is voorzien van een label van de kunstenaar en wordt geleverd met certificaat van echtheid.

Over de kunstenaar: Gerard Boersma werkt al 20 jaar als international schilder en staat bekend om zijn eigen stijl van realistisch schilderen. Zijn schilderijen worden wereldwijd verzameld (6 continenten, 30 landen). In 2018 toonde hij zijn werk samen met Warhol, Haring, Banksy en anderen op een groepstentoonstelling bij zijn galerie in Frankrijk. Hij woont en werkt in Leeuwarden, Nederland
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leeuwarden, Nederland
Binnen Nederland € 8,45
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Gerard Boersma (1976)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  hyperrealism
Lid sinds 2021
78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
20.5 cm
25 cm

ObjectlocatieLeeuwarden,  Nederland
Starttijd3-4-2021 om 14:23
Eindtijd9-4-2021 om 21:05
Biedingen (2)