FA. (2)

Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets

Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (262)
  • Gerdi Bouws (1951)
Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
Karakteristiek werk van Gerdi Bouws.  Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘84) en genummerd (2/15).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede conditie.

Afmetingen: 62cm x 49cm (blad), 54cm x 44cm (etsbeeld)

Blad heeft ingelijst gezeten want er zit tape langs de randen aan de achterkant en er is een verkleuring binnen een vorig passe-partout.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Gerdi Bouws (1951)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
62 cm
49 cm
Sluit over 4d 2u 59m 55s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:22-06-2022 om 16:01
Eindtijd:04-07-2022 om 21:33