Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek - Verkocht

Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!
  • Gerry Jilesen (1963)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
OplageOnbekend
Circa 1985.Vintage publicatiefoto Jan Snoek.
ConditieRedelijk
Zeer redelijke staat publicatiefoto's
Binnen Nederland € 8,00

Gerry Jilesen (1963)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  DAMshop
4 verkochte items
20 cm
25 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd16-9-2018 om 20:44
Eindtijd29-9-2018 om 19:12
Biedingen (9)