Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek - Verkocht

Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!
Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!Gerry Jilesen - Silverprint fotoportret Jan Snoek kopen? Bied vanaf 1!
  • Gerry Jilesen (1963)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
OplageOnbekend
Circa 1985.Vintage publicatiefoto Jan Snoek.
ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat publicatiefoto's

Gerry Jilesen (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  DAMshop
FA. (5)

278 verkochte items
20 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:16-09-2018 om 20:44
Eindtijd:29-09-2018 om 19:12
Biedingen (9)
Boyke
29 sep. / 11:05
€ 15
jimj
29 sep. / 11:05
€ 10
Boyke
29 sep. / 11:05
€ 10
jimj
29 sep. / 08:37
€ 6
Boyke
29 sep. / 08:37
€ 5
jimj
29 sep. / 08:37
€ 4
Boyke
29 sep. / 00:04
€ 3
jimj
29 sep. / 00:04
€ 2
jimj
28 sep. / 18:27
€ 1