Gijsbertus van Overbeek - C3862, Maaskade te Rotterdam

Gijsbertus van Overbeek - C3862, Maaskade te Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!
Gijsbertus van Overbeek - C3862, Maaskade te Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!Gijsbertus van Overbeek - C3862, Maaskade te Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!Gijsbertus van Overbeek - C3862, Maaskade te Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!Gijsbertus van Overbeek - C3862, Maaskade te Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!
  • Gijsbertus van Overbeek (1882-1947)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3862, GJ van Overbeek, Maaskade te Rotterdam, olie op doek, linksonder gesigneerd, doekmaat 50 x 70 cm, lijstmaat 66 x 86 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk
Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, scheur links van het midden in het doek (dit valt wel te restaureren), craquelures en spieraamdoorslag. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Starttijd26-11-2020 om 11:10
Eindtijd2-12-2020 om 20:49
Openingsbod € 500
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland