Gilbert & George - Gilbert & George: Foto (multiple) uit 2007. Groot formaat. - Verkocht

Fotografie

  • Gilbert & George
Type kunstwerkFotografie
In opdracht geveild:
(13-13-1)

Digitale kleurenprint op dik fotopapier. Dit werk kon gratis als digitaal bestand van 9 foto's gedownload worden in 2007 van de website van de Guardian, 48 uur in mei 2007. U had dan echter alleen de bestanden en moest deze zelf verwerken op een medium naar keuze.

Dit werk is professioneel op fotopapier geprint en dit is in zeer hoge kwaliteit gedaan.
Het betreft hier dus een officiele multiple van deze kunstenaars in zeer mooie uitvoering. De foto's in kleine oplage en door Gilbert en George zelf gesigneerd en uitgegeven komen snel boven de 100.000 euro. Hier gaat het dus om een multiple.

Titel: Planed
Jaartal: 2007
Afmetingen: 76cm x 63cm
Gesigneerd: In de "druk"
Ingelijst: Nee
Oplage: Multiple.

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte conditie.

Dit werk kan verzonden worden, verzendkosten 15 euro, aangetekend. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Klik voor alle werken aangeboden door de veilingmeester op Veilingmeester bij de contactinformati