Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Drager | Koper (Metaal) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 107 x 115 cm (h x b) |
Incl. lijst | 117 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer groot, uit duizenden herkenbaar werk van de al lange tijd in Duitsland wonende Italiaanse kunstenaar Giovanni Vetere. Olieverf fresco op koper, gesigneerd rechtsonder, in verso met stift getiteld op de koperplaat. In zeer goede conditie.
Afmetingen:
125cm x 117cm (incl. lijst), 115cm x 107cm (koperplaat)
Volgens
Google translate zou de titel “A spettano gli ospiti” kunnen zijn (Het is aan
de gasten) maar misschien is het een soort Italiaans dialect of slang (mijn
italiaans reikt niet veel verder dan “una birra Moretti per favor” helaas).
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 7-11-2022 om 0:00 |
Eindtijd | 21-11-2022 om 19:07 |