Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gisbert Pupp (Berlijn): See Spiele - zeefdruk e.a.
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 28-1-2019 om 12:16 |
Eindtijd | 5-2-2019 om 22:54 |