Glen Baxter - zonder titel - Verkocht

Glen Baxter - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

  • Glen Baxter (1944)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Glen Baxter
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid an de tentoonstelling van Glen Baxter bij xx multiple galerie.
Ontwerp; Glen Baxter
oplage; 300 exemplaren
Binnen Nederland € 11,00

Glen Baxter (1944)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
42 cm
63 cm