Victor Hasch - "Golf de Mougin" - kleurenlithografie, 175 ex. - Verkocht

"Golf de Mougin" - kleurenlithografie, 175 ex.  kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

"Golf de Mougin" - kleurenlithografie, 175 ex.  kopen? Bied vanaf 25!"Golf de Mougin" - kleurenlithografie, 175 ex.  kopen? Bied vanaf 25!
  • Victor Hasch (1945-2012)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurrijke lithografie van de in 2012 overleden Zwitserse kunstenaar Victor Hasch. Handgenummerd en handgesigneerd met potlood. Afmetingen lithografie 18,5 cm x 27 cm. Afmetingen blad 28 cm x38 cm. Verzendkosten voor koper: Nederland 10 euro, Europa 16 euro.

Victor Hasch (1945-2012)

Frans Frans

Geplaatst door  Meerkoet
0 verkochte items