Gunter Gritzner - Lot van twee werken: Pop I en Pop II - Verkocht

Gunter Gritzner - Lot van twee werken: Pop I en Pop II kopen? Bied vanaf 19!
Grafiek (handgesigneerd)

Gunter Gritzner - Lot van twee werken: Pop I en Pop II kopen? Bied vanaf 19!Gunter Gritzner - Lot van twee werken: Pop I en Pop II kopen? Bied vanaf 19!Gunter Gritzner - Lot van twee werken: Pop I en Pop II kopen? Bied vanaf 19!
  • Gunter Gritzner (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Twee handgesigneerde offsetlithografien
  • Kunstenaar: Gunter Gritzner
  • Titel: Pop I, II
  • Afmetingen: 25 x 25 cm
  • Jaar: 1973

Binnen Nederland € 11,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Gunter Gritzner (1943)

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
333 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
25 cm
25 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNoorwegen / Zweden,  Nederland
Starttijd17-4-2020 om 19:40
Eindtijd25-4-2020 om 11:07