Gustave De Smet - Het goede huis

Gustave De Smet - Het goede huis kopen? Bied vanaf 200!
Gustave De Smet - Het goede huis kopen? Bied vanaf 200!Gustave De Smet - Het goede huis kopen? Bied vanaf 200!Gustave De Smet - Het goede huis kopen? Bied vanaf 200!Gustave De Smet - Het goede huis kopen? Bied vanaf 200!Gustave De Smet - Het goede huis kopen? Bied vanaf 200!Gustave De Smet - Het goede huis kopen? Bied vanaf 200!
  • Gustave De Smet (1877-1943)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage750
Dit werk is onderdeel van de Klassieke Kunst Special > 200 euro special.
Gustave De Smet - Gelimiteerde Editie op 750 exemplaren.
Genummerd in potlood 10/750

Galerijprijs: 900
45x32 cm

Bron MSK, Gent:

"Van 1926 tot 1928 schiep Gustave De Smet een aantal decoratieve werken in een strenge en afstandelijke vormentaal. Hiermee sloot hij aan bij de behoefte aan orde en stabiliteit, de zogenaamde ‘retour à l’ordre’, die na de Eerste Wereldoorlog in geheel Europa het artistieke klimaat bepaalde. De collageachtige compositie met geschematiseerde figuren van bijvoorbeeld 'Het goede huis' herinnert aan het werk van de Franse kunstenaar Fernand Léger, de belangrijkste vertegenwoordiger van deze strekking."
Nooit ingelijst noch geëxposeerd geweest.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lochristi, België
Binnen België € 8,00
Naar Nederland € 16,20
Naar Duitsland € 16,20

Huidig bod € 200
Volgend minimum bod: € 220
ObjectlocatieLochristi,  België
Starttijd17-4-2024 om 16:31
Eindtijd29-4-2024 om 21:11
pvl
gisteren / 20:57
€ 200