zeer fraai olieverf schilderij van han teng handgesigneerd in mooie zilveren baklijst
werk kan eventueel verzonden worden. wodt dan verpakt tussen 2 mdf platen om schade te voorkomen kosten verzenden en risico verzenden zijn v oor de koper,verzending gebeurt altijd aangetekend
Nieuwstaat
nvt
Tot 2 kg.
€ 8,95