Twee bekende werken van Han van Meegeren, Hert met jong en het Hertje van Juliana. Het betreffen reproducties uit de jaren 40/50 van de vorige eeuw. Vermoedelijk nog in de originele lijst. Eén lijst heeft lichte beschadigingen, niet hinderlijk. Beiden gesigneerd waarbij een signatuur nog net leesbaar is. Indertijd verkocht door A. de Jongh's Kunsthandel in Utrecht en Kunsthandel Koch uit Amsterdam. Zeer fraaie afbeeldingen.
Goed
Zie beschrijving.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Blokker, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25