Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Droge Naald |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Karakteristiek werk van Hans Abbing. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘85) en genummerd (1/50). In zeer goede conditie, alleen twee vlekjes aan de rand van de marge links.
Afmetingen: 28cm x 19cm (blad), 15cm x 11cm (beeld)
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-11-2020 om 14:45 |
Eindtijd | 7-12-2020 om 11:13 |