Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een ‘vroeg’ werk uit 1982 van de Nederlandse kunstenaar, econoom en socioloog Hans Abbing (1946), gemaakt tijdens zijn studiejaren aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.
Handgesigneerd en –gedateerd met potlood.
Het gaat hier om een ‘proefdruk’ van de kunstenaar.
Ingelijst in een aluminium lijst met glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 31 x 41 cm. Beeld, 24 x 30 cm.
Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
INFO OVER DE KUNSTENAAR:
Klik hiervoor op de naam van de kunstenaar (in het rood).
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Slapende man“).
Kunstenaar: Hans Abbing.
Techniek: Ets, droge naald, op papier.
Jaartal: 1982.
Ingelijst: In een aluminium lijst met glasplaat.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: Het gaat hier om een ‘proefdruk’ van de kunstenaar.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland:8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro bij verzending via Postnl. Bij verzending via KIALA: 8,00 euro.
Naar Duitsland, Frankrijk, Italië, Engeland: 15,00 euro..
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-6-2017 om 11:06 |
Eindtijd | 2-7-2017 om 21:26 |