Hans Blekkink - Paris-Roubaix - Verkocht

Hans Blekkink - Paris-Roubaix kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Blekkink (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/26
Paris-Roubaix
Goed

Hans Blekkink (1953)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstcollectie2500
Lid sinds 2020
0 verkochte items
65 cm
50 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd24-6-2021 om 16:06
Eindtijd7-1-2022 om 15:37