Hans Brands - "Huis in de Provence" - Verkocht

Hans Brands - "Huis in de Provence" kopen? Bied vanaf 40!

Hans Brands - "Huis in de Provence" kopen? Bied vanaf 40!Hans Brands - "Huis in de Provence" kopen? Bied vanaf 40!Hans Brands - "Huis in de Provence" kopen? Bied vanaf 40!Hans Brands - "Huis in de Provence" kopen? Bied vanaf 40!Hans Brands - "Huis in de Provence" kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Brands
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst77 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herkomst collectie Rijnstate.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50

Hans Brands

Geplaatst door  Gerrit1
Lid sinds 2017
5 verkochte items
62 cm
77 cm
60 cm
75 cm

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd5-3-2022 om 6:35
Eindtijd24-3-2022 om 6:46