Gerrit1
  5. Gerrit1

Gerrit1

Lid sinds 2017 / Rotterdam, Nederland

3 aangeboden items / 51 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Julio Romera - "het bezoek" kopen? Bied vanaf 150!
Julio Romera - "het bezoek"Schilderij

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal1970
Afmetingen132 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Philip Vencken - "Figure in a Landscape" kopen? Bied vanaf 100!
Philip Vencken - "Figure in a Landscape"Schilderij

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal2009
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Leen Alting - "Interstate"" kopen? Bied vanaf 50!
Leen Alting - "Interstate""Schilderij

Geplaatst doorGerrit1

Jaartal2004
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKunststof
IngelijstOp Spieraam