Hans Ebeling Koning - Blauwe cactus - Verkocht

Hans Ebeling Koning - Blauwe cactus kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2019
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
originele gouache van pen, penseel, inkt en verf op dik papier
formaat van het papier:49x63
formaat van het beeld: 42x55cm

Hans Ebeling Koning (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
55 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 299,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 17:04
Eindtijd:05-03-2020 om 21:08
Biedingen (19)
paulus8591
05 mrt. / 21:02
€ 260
Mbakker45
05 mrt. / 21:01
€ 240
paulus8591
05 mrt. / 21:01
€ 220
Mbakker45
05 mrt. / 21:01
€ 201
Mbakker45
05 mrt. / 21:00
€ 190
paulus8591
05 mrt. / 20:59
€ 180
Mbakker45
05 mrt. / 20:59
€ 170
paulus8591
05 mrt. / 20:59
€ 160
Mbakker45
05 mrt. / 20:58
€ 150
paulus8591
05 mrt. / 20:58
€ 140
Mbakker45
05 mrt. / 20:58
€ 132
Mbakker45
05 mrt. / 17:54
€ 120
paulus8591
05 mrt. / 17:54
€ 110
paulus8591
05 mrt. / 17:53
€ 101
Mbakker45
05 mrt. / 17:53
€ 91
Mbakker45
27 feb. / 21:49
€ 81
Toont
27 feb. / 21:49
€ 71
Toont
27 feb. / 20:39
€ 60
Mbakker45
27 feb. / 20:35
€ 50