Hans Ebeling Koning - Blauwe cactus - Verkocht

Hans Ebeling Koning - Blauwe cactus kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2019
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
originele gouache van pen, penseel, inkt en verf op dik papier
formaat van het papier:49x63
formaat van het beeld: 42x55cm
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd27-2-2020 om 17:04
Eindtijd5-3-2020 om 21:08
Biedingen (19)