Hans Ebeling Koning - geraniums - Verkocht

Hans Ebeling Koning - geraniums kopen? Bied vanaf 60!
Tekening / Aquarel

  • Hans Ebeling Koning (1931)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: geraniums
Techniek: acrylverf op papier
afmetingen: 41 x 65 cm.
r.o. gesigneerd: HEK 1986
http://www.hansebelingkoningklooit.today
het werk is opgeprikt geweest (prikgaatjes in de hoeken) maar goed bewaard gebleven
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Hans Ebeling Koning (1931)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  katekunst
Lid sinds 2017
0 verkochte items
65 cm
41 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd10-3-2019 om 8:45
Eindtijd20-3-2019 om 20:45