Hans Ebeling Koning - geraniums - Verkocht

Hans Ebeling Koning - geraniums kopen? Bied vanaf 60!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: geraniums
Techniek: acrylverf op papier
afmetingen: 41 x 65 cm.
r.o. gesigneerd: HEK 1986
http://www.hansebelingkoningklooit.today

het werk is opgeprikt geweest (prikgaatjes in de hoeken) maar goed bewaard gebleven

Hans Ebeling Koning (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  katekunst
FA. (4)

Lid sinds 2017
81 verkochte items
65 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:10-03-2019 om 08:45
Eindtijd:20-03-2019 om 20:45
Mbakker45
10 mrt. / 19:30
€ 60