Hans Ebeling Koning - Hans Ebeling Koning, Klaprozen - Verkocht

Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel

Schildering op papier

Bladmaat: 39 x 31 cm. Beeldmaat: 37 x 30 cm.

Rechtsonder gesigneerd: HEK 1991

Het werk is in prima conditie.

(Anders dan de afbeeldingen mogelijk doen vermoeden is het werk haaks.)

Starttijd16-11-2015 om 16:18
Eindtijd23-11-2015 om 16:18
Biedingen (3)