Hans Ebeling Koning, Klaprozen - Verkocht

Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 95,00

Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!Hans Ebeling Koning, Klaprozen kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  annawe
FA. (1)

19 verkochte items
  • Hans Ebeling Koning (1931)
TypeTekening / Aquarel

Schildering op papier

Bladmaat: 39 x 31 cm. Beeldmaat: 37 x 30 cm.

Rechtsonder gesigneerd: HEK 1991

Het werk is in prima conditie.

(Anders dan de afbeeldingen mogelijk doen vermoeden is het werk haaks.)

Hans Ebeling Koning (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  annawe
FA. (1)

19 verkochte items
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:16-11-2015 om 16:18
Eindtijd:23-11-2015 om 16:18
Biedingen (3)
zigzagwonen
23 nov. / 16:12
€ 95
Landgraaf
23 nov. / 16:12
€ 90
Landgraaf
23 nov. / 15:27
€ 50