Hans Innemee - Hans Innemee - - Verkocht

Hans Innemee -  kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemee -  kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee -  kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee -  kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee -  kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee -  kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee -  kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee -  kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Innemee (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Frog “
Jaartal: 2001
Afmetingen beeld: h. 47 cm x b. 47 cm (Blad: 70 cm x 70 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 97/100
Ingelijst: Ja    * zie opmerking onder
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: In uitstekende staat

* Opmerking : Wordt aangeboden zonder lijst met lijst alleen ophalen

Starttijd11-1-2015 om 22:01
Eindtijd18-1-2015 om 22:01