Hans Innemee - No more feat for cats...... - Verkocht

Hans Innemee - No more feat for cats...... kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Techniek Zeefdruk
Drager Geschept Papier
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 52.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 160
Wegens verhuizing te koop aangeboden!
In verband met verhuizing > aankoop nieuwe kunst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam, Nederland

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  estruiken
Lid sinds 2022
0 verkochte items
42 cm
52.5 cm
24 cm
30 cm