Hans Innemee - paard-kuiken-hond - Verkocht

Hans Innemee - paard-kuiken-hond kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemee - paard-kuiken-hond kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - paard-kuiken-hond kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - paard-kuiken-hond kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - paard-kuiken-hond kopen? Bied vanaf 150!Hans Innemee - paard-kuiken-hond kopen? Bied vanaf 150!
  • Hans Innemee (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst28 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Een mooi trio: paardenkop - kuiken - hond.
Elke zeefdruk is met gerafelde rand mooi ingelijst in een passe-partout.
Het passe partout is crêmekleurig en de lijst is van kersenhout.
De kunst bevindt zich in zeer goede staat en is verzegeld met een sticker van het antiquariaat.

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  Hendrix16
Lid sinds 2020
0 verkochte items
25 cm
28 cm
25 cm
28 cm

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd13-4-2020 om 13:55
Eindtijd26-4-2020 om 22:03