Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer - Verkocht

Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 150!Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 150!Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 150!Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 150!Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 150!Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 150!Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 150!Hans Leyerzapf - De gelukkige terugkeer kopen? Bied vanaf 150!
  • Hans Leyerzapf (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage180/200
Hans Leijerzapf is geboren in Leiden in 1951. In 1974 studeerde hij af aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag in grafiek en schilderen. Op de Academie had Hans al een voorliefde voor anekdotisch schilderen en tekenen en vond dat kunst niet “verheven” moest zijn, maar juist onderdeel van de samenleving. Door de jaren heen ontwikkelde hij zijn stijl en keuze voor onderwerpen. Hans Leijerzapf heeft iets met mannen die in de weer zijn met alledaagse of niet alledaagse voorwerpen.

Het zijn vaak onhandige poses, alsof de mannen met iets nutteloos bezig zijn en het voorwerp er in het geheel niet toe doet.

Bezichtiging van het kavel is altijd mogelijk. Alle contactinformatie kunt op onze eigen website vinden. Eventuele schade en oneffenheden zichtbaar op de foto’s maken onderdeel van de beschrijving.

Ref:MVK21746
Het werk is over het algemeen in een goede staat.

Hans Leyerzapf (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
33 cm
65 cm

ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd18-9-2021 om 14:24
Eindtijd26-9-2021 om 19:52