Hans Meyer Petersen - cobra - Verkocht

Hans Meyer Petersen - cobra kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Meyer Petersen - cobra kopen? Bied vanaf 60!Hans Meyer Petersen - cobra kopen? Bied vanaf 60!
  • Hans Meyer Petersen (1937)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75/150
Prachtig abstracte zeefdruk .
Prachtige abstracte zeefdruk ingelijst maten van Hans Meyer Petersen, maten 70x50 cm in aluminium lijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland

Hans Meyer Petersen (1937)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  hans44
Lid sinds 2018
2 verkochte items
50 cm
70 cm
35 cm
50 cm