Hans Meyer Petersen - cobra - Verkocht

Hans Meyer Petersen - cobra kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Hans Meyer Petersen - cobra kopen? Bied vanaf 60!Hans Meyer Petersen - cobra kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Hans Meyer Petersen (1937)
Jaartal1994
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75/150
Prachtig abstracte zeefdruk .

Prachtige abstracte zeefdruk ingelijst maten van Hans Meyer Petersen, maten 70x50 cm in aluminium lijst.

Hans Meyer Petersen (1937)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
170 verkochte items
50 cm
70 cm
35 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:14-09-2018 om 21:46
Eindtijd:21-09-2018 om 21:19
Bergvawa
19 sep. / 01:00
€ 60