Hans-Peter Feldmann - zonder titel - Verkocht

Hans-Peter Feldmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

  • Hans-Peter Feldmann (1941)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen63 x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Hans Peter Feldmann
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Hans Peter Feldmann bij xx multiple galerie.
Oplage; 300 exemplaren
op dik papier
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Hans-Peter Feldmann (1941)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
42 cm
63 cm