Hans Thoma - Zonder titel - Verkocht

Hans Thoma - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Fotografie

  • Hans Thoma (1839-1924)
TypeFotografie
Jaartal1930
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst29 x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Lijkt een foto, geplakt op een board, als omschrijving bovenaan Rheinfelsen
ConditieRedelijk
Komt uit een erfenis

ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd10-11-2021 om 17:57
Eindtijd7-12-2021 om 15:58