Hans van den Berg - Toulon - Verkocht

Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 30!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 30!Hans van den Berg - Toulon kopen? Bied vanaf 30!
  • Hans van den Berg (1961)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen113 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervolle zeefdruk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Hans van den Berg (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  vanbellencolour
306 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
80 cm
113 cm

ObjectlocatieWillemstad,  Nederland
Starttijd20-6-2021 om 12:02
Eindtijd26-6-2021 om 19:14