Hans van Draanen - geen titel - Verkocht

Hans van Draanen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans van Draanen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Hans van Draanen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Hans van Draanen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Hans van Draanen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Hans van Draanen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Hans van Draanen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Hans van Draanen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Hans van Draanen (1931-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Dit is nr. 4 van oplage 50

Een grote ets dus. De meesten van Hans van Draanen zijn kleiner.
De ets en erom heen is prachtig het papier is naar buiten toe ietwat verkleurd, ook al heeft het altijd in een doos gelegen. Indien de verzending naar het buitenland gaat gelden hiervoor de reguliere verzendkosten plus verzekering.
Binnen Nederland € 8,30

Hans van Draanen (1931-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  LizAnne
Lid sinds 2020
0 verkochte items
33 cm
29.5 cm

ObjectlocatieALKMAAR,  Nederland
Starttijd1-1-2021 om 17:54
Eindtijd12-1-2021 om 19:56