Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 |
Conditie | Zeer Goed | ||
De ets en erom heen is prachtig het papier is naar buiten toe ietwat verkleurd, ook al heeft het altijd in een doos gelegen. Indien de verzending naar het buitenland gaat gelden hiervoor de reguliere verzendkosten plus verzekering. | |||