Hans Vanhorck - Afscheid - Verkocht

Hans Vanhorck - Afscheid kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Vanhorck - Afscheid kopen? Bied vanaf 40!Hans Vanhorck - Afscheid kopen? Bied vanaf 40!Hans Vanhorck - Afscheid kopen? Bied vanaf 40!Hans Vanhorck - Afscheid kopen? Bied vanaf 40!Hans Vanhorck - Afscheid kopen? Bied vanaf 40!
  • Hans Vanhorck (1952)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst63.5 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Lithografie in solide lijst.
Schilderij is in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lisse, Nederland

Hans Vanhorck (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  KringloopBollenstreek
Lid sinds 2021
0 verkochte items
48 cm
63.5 cm
33 cm
48 cm

ObjectlocatieLisse,  Nederland
Starttijd30-3-2021 om 13:56
Eindtijd13-4-2021 om 21:26
Biedingen (4)