Hans Vanhorck - The light within, mooie staat en hoge galerijprijs! - Verkocht

Hans Vanhorck - The light within, mooie staat en hoge galerijprijs! kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 x 97 cm (h x b)
Incl. lijst77 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage56/97
Titel: The light within
Jaartal: -
Afmetingen lijst: 77 x 97
Oplage: 56/97
Gesigneerd: -
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in hout/zilveren lijst
Conditie: In zeer goede staat
Galerijprijs van €680
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere poort, Nederland

Hans Vanhorck (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  HvdS
0 verkochte items
97 cm
77 cm
97 cm
77 cm

ObjectlocatieAlmere Poort,  Nederland
Starttijd25-11-2021 om 12:03
Eindtijd3-1-2022 om 11:11