Hans Verweij - Hartennvrouw - Verkocht

Hans Verweij - Hartennvrouw kopen? Bied vanaf 1!
Hans Verweij - Hartennvrouw kopen? Bied vanaf 1!Hans Verweij - Hartennvrouw kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Verweij (1928-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 60 exemplaren
Hans Verweijkleurenzeefdruk gesigneerd met potlooddit is een A.P.artist proof

Hans Verweij (1928-2011)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Renee
FA. (51)

2741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
32 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:18-12-2018 om 11:14
Eindtijd:23-12-2018 om 10:05
Biedingen (6)
pafenkiek
23 dec. / 09:56
€ 15
Marielou
22 dec. / 12:18
€ 10
sophiajing
22 dec. / 07:47
€ 5
pafenkiek
22 dec. / 07:47
€ 3
sophiajing
22 dec. / 07:47
€ 3
pafenkiek
21 dec. / 19:18
€ 1