Harro Wassing, Gouache op papier, Ruimtelijke compositie

Harro Wassing, Gouache op papier, Ruimtelijke compositie kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Harro Wassing, Gouache op papier, Ruimtelijke compositie kopen? Bied vanaf 60!Harro Wassing, Gouache op papier, Ruimtelijke compositie kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Harro Wassing (1928-2012)

Tijdsgebonden gouache op papier door Harro Wassing.

Voorstelling van een ruimtelijke compositie.

Losbladig, beeldmaat 57x77

Gesigneerd en gedateerd op achterzijde 'H.E.Wassing' en 'ca 1970'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:18-09-2014 om 21:27
Eindtijd:25-09-2014 om 21:27

Biederja789
21 sep. / 22:46
€ 60