Kleurrijk landschap, olieverf op papier, ingelijst achter glas, rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Enkele foto's laten wat lichtspiegeling zien.
Harry Lips (1918-1979) is geboren in Rotterdam en overleden in Maastricht. Hij heeft
zijn opleiding genoten aan de Academie voor beeldende kunsten in
Rotterdam en de stadsacademie voor toegepaste kunsten in Maastricht. Hij
heeft vele exposities gehad o.a. in het Stedelijk Museum van Schiedam,
Museum Boymans Van Beuningen Rotterdam, Panorama Mesdag Museum Den Haag,
Stedelijk Museum Amsterdam en het Bonnefantenmuseum in Maastricht.
Het schilderij wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd (voor risico van de koper). Wellicht is afhalen in Oldenzaal een betere optie.