Eef van Brakel - Landschap in de Ardennen
Jef van Tuerenhout - Naakte vrouw
Hugo Claus - Cobra- compositie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De verzendkosten zijn wat hoger omdat het werk, i.v.m. de papierdikte, plat verzonden moet worden.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in s-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 26-10-2023 om 11:29 |
Eindtijd | 1-11-2023 om 20:14 |