Max Klinger - Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Dalem
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Preeg/Blinddruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 41.5 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 6-7-2022 om 17:03 |
Eindtijd | 11-7-2022 om 20:49 |