Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Litho |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 exemplaren |
Fraaie litho van Helma Pantus.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 19-9-2022 om 9:59 |
Eindtijd | 2-10-2022 om 21:06 |