FA. (6)

Helmuth van Galen - Compositie III

Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 65!
Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 65!Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Helmuth van Galen (1955)
Jaartal2006
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160 exemplaren
Mooie zeefdruk van Helmuth van Galen. Het werk is in nieuwstaat. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of per post toegestuurd krijgen.
Ook kunnen wij uw aankoop nabetaling opslaan en uw lijstwerk verzorgen.

Helmuth van Galen (1955)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
46.5 cm
60.5 cm
Starttijd:04-06-2022 om 11:39
Eindtijd:18-06-2022 om 22:56
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland