Helmuth van Galen - Compositie III

Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 35!
Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 35!Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 35!Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 35!
  • Helmuth van Galen (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage82/150
Zeefdruk van Helmuth van Galen. Van kleine oplage van 150. Nummer 82. Uit het jaar 2000.

Wordt verzonden met posterkoker. €3. En wordt verstuurd via PostNL. €7,95
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helmond, Nederland
Binnen Nederland € 8,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,25

Huidig bod € 35
Volgend minimum bod: € 40
ObjectlocatieHelmond,  Nederland
Starttijd18-4-2024 om 9:06
Eindtijd2-5-2024 om 19:45
0815VB15Vk
19 apr. / 12:02
€ 35