FA. (2)

Hendrik de Laat - Landschap

Hendrik de Laat - Landschap kopen? Bied vanaf 60!
Hendrik de Laat - Landschap kopen? Bied vanaf 60!Hendrik de Laat - Landschap kopen? Bied vanaf 60!Hendrik de Laat - Landschap kopen? Bied vanaf 60!Hendrik de Laat - Landschap kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Kaz_1

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hendrik de Laat (1900-1980)
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen7 cm x 11 cm (h x b)
Lijst18 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geëtst kunstwerk door Hendrik de Laat. Titel van het werk is onbekend.

Redelijk goede conditie, geen vochtschade of dergelijke.

Hendrik de Laat (1900-1980)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kaz_1

Lid sinds 2022
0 verkochte items
21 cm
18 cm
11 cm
7 cm
Starttijd:29-01-2022 om 15:50
Eindtijd:07-02-2022 om 19:29
Openingsbod€ 60
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Bosch, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland