Hendrik Spilman - De STAD VENLO te zien van den Maaskant 1741. - Verkocht

Hendrik Spilman - De STAD VENLO te zien van den Maaskant 1741. kopen? Bied vanaf 50!
Prenten voor 1900

Hendrik Spilman - De STAD VENLO te zien van den Maaskant 1741. kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Spilman - De STAD VENLO te zien van den Maaskant 1741. kopen? Bied vanaf 50!
  • Hendrik Spilman (1721-1784)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1741
Techniek Gravure
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 8.5 x 20.8 cm (h x b)
Incl. lijst 16.6 x 31.6 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Oude gravure van Venlo. Komt uit Het verheerlykt Nederland van Hendrik Spilman. De gravure is gedateerd 1741.
Houten lijst in mooie staat.
Vouwranden en enkele bruine vlekjes (linksboven) zichtbaar.
Binnen Nederland € 6,75

Hendrik Spilman (1721-1784)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Lumenveer
Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
31.6 cm
16.6 cm
20.8 cm
8.5 cm